Enguide – безкоштовний сервіс по вибору
курсів англійської в Києві

Виберіть напрямок навчання
Виберіть метро
чи
  • 213 шкіл на карті Києва
  • Безкоштовний пробний урок
  • 13614 відгуків

Оновлення на Enguide🔥

18 березня 2024

У школи Speak Well нова оцінка від студента

16 березня 2024

Додано нові фото в школі Green Country

15 березня 2024

Додано нові фото в школі Green Country. Дистанційне навчання

15 березня 2024

Оновилася ціна навчання у школі Green Country

12 березня 2024

В FRIENDS Club Online відкриті набори: Індивідуальні уроки онлайн, Для дорослих у группі

11 березня 2024

У школи My English World нова оцінка від студента

7 березня 2024

У школи Bubbles English Center нова оцінка від студента

6 березня 2024

В EnglisHouse Online відкриті набори: Індивідуальні уроки онлайн, Для дорослих у группі, Для дітей у групі, Підготовка до ЗНО онлайн, Граматичний онлайн-курс, Онлайн-курс розмовної англійської

6 березня 2024

В Green Country відкриті набори: Англійська для дітей, Розмовна англійська, Онлайн англійська в групах

6 березня 2024

В Grade Education Centre Online відкриті набори: Бізнес-англійська онлайн, Для дорослих у группі, Для дітей у групі, Корпоративна англійська онлайн, Підготовка до IЕLTS онлайн, Підготовка до ЗНО онлайн, Онлайн-курс розмовної англійської

Нові відгуки про курси англійської мови в Києві
  • Анна Гринишин
    Анна Гринишин про Study Less18 Березень 2024, 20:57
    Дуже гарна школа.В моєму випадку - перший і вдалий варіант. Гнучкий та зручний графік занять,тому можна поєднювати з роботою та іншими справами. Сподобалась структура занять, лояльність та підхід з боку вчителів,відношення,легкість спілкування та розуміння до потреб студентів.Все супер!!!Планую йти на...
    Переглянути →
    • Яна Кібкало
      Яна Кібкало про Study Less18 Березень 2024, 20:31
      Привіт!
      Цей день таки настав - я отримала рівень С1
      Переглянути →
      • Світлана Ткач
        Світлана Ткач про Study Less18 Березень 2024, 20:25
        Дуже чудова школа, справді працюють на результат. Гнучкий графік занять з понеділка по неділю. Я дуже сором'язлива, і мені було дуже страшно відвідувати групові заняття вперше ( я якась не така, я скажу щось не те, а якщо я щось не зрозумію, а якщо я осоромлюся і багато інших "якщо"). Але я...
        Переглянути →
        • Светлана Онищак
          Светлана Онищак про Study Less18 Березень 2024, 17:49
          Дякую своїй улюбленій школі і всій команді вчителів і супроводу! Ви -великі молодці! У мене щойно закінчився 3-й рівень. Це був дуже для мене складний рівень, додалося багато особистих проблем і викликів. Тільки завдяки команді школи я впоралась. Дякую всім вам!❤️ Ще хочу зазначити гарну подачу матеріалу...
          Переглянути →
          • Інна Ілючок
            Інна Ілючок про English Prime18 Березень 2024, 16:45
            Мені надзвичайно подобається навчання у вашій школі, оскільки викладач дає дуже гарно матеріал. Особливо мені стало зрозуміло застосування моделей речень, оскільки раніше в мене в голові була "повна каша", що, коли і у яких випадках в англійській мові застосовуються. Зараз я маю більш чітке...
            Переглянути →
            • Olena Shevchenko
              Olena Shevchenko про Study Less18 Березень 2024, 16:39
              Все дуже професійно. Дякую, йду на наступний рівень.
              Переглянути →
              • Михайло про Speak Well Був(ла) на уроці 18 Березень 2024, 16:02
                Оцінка - 10
                Викладач 10.0
                Методика навчання 10.0
                Навчальний клас (офіс) 10.0
                Сервіс 10.0
                Школу порадили знайомі, ми теж вирішили спробувати і залишилися задоволені! Дитина займається 2 рази на тиждень, викладачка супер! В школі працюють професіонали своєї справи! Як пройдемо рівень, оновлю відгук з результатами навчання.
                Переглянути →
                • Кристина Златкова
                  Кристина Златкова про Study Less18 Березень 2024, 15:40
                  Дякую Study Less. Я закінчила три рівня і отримала омріяний С1. Усе сподобалось, особливо наставники та менеджери з підтримки студента. Бажаю успіхів усій команді!
                  Переглянути →
                  • Lena Lena
                    Lena Lena про JustSchool18 Березень 2024, 09:20
                    Мені дуже подобається як вони турбуються про мій час. Якщо у вчителя не виходить то вони повідомляють дуже зарані і тому я уже можу розпроділити свій час на щось інше, а не чекати урок
                    Переглянути →
                    • Аллалал Картчук